Rady pro aktivní srdce

Onemocnění srdce postupně vlivem mladí, ekonomicky aktivní lidé. Aby se minimalizovalo cholesterolu, využít vhodnou stravu, být fyzicky aktivní a srdce bude jistě jednodušší. Prvek v předcházení kardiovaskulárních onemocnění je navíc zastavení kouření Cigaret a také snížení stresu a úzkosti. Rychlé tempo života a také práce, stres. Nedostatek cvičení, špatná strava plán.

Skládající se z velkého množství hydrogenované tuky adruh je hlavním zdrojem onemocnění kardio systém, který umírá denně až až. Nečekej, až je příliš pozdě. Zdravá dieta pro srdce Správná dieta musí být lišily a také stabilizovaný dodat všechny živiny potřebné pro tělo, aby se zachovala zdraví a dobrý stav. Doporučuje se, aby byla bohatá na zeleninu a ovoce, stejně jako celé zrno potraviny.

Strava pro srdce

Strava pro srdceZdravé srdce, dieta, musí být snížena na nasycené mastné kyseliny, stejně jakotuky, které jsou v potravinách, jako jsou chléb, koláče, sušenky, koblihy, a také nějaký tvrdý margarín, máslo, rychlé občerstvení jako příklad francouzské hranolky, tučná masa a také uzenin. Omezení konzumace živočišných tuků a také Doplnit svůj dietní plán vegetarián olejů, jako je margarín Flora pro mazání chleba, olivový olej na saláty. Minimálně, když týdně konzumovat ryby bohaté na velké tuky nenasycené. Jíst často, ale v menších dílů, zaspokajaj chuť k jídlu, není zatížení najadaj zůstat jasné nadměrné hmotnosti. Jezte pomalu, aby svůj čas.

Není najadaj vyplnit ve večerních hodinách make-up po celý den bez jídla, tím, že dělá to náročné podporuje obezitu. Vyhněte se vysoce kalorické občerstvení, stejně jako sladkosti. Pokus využít předem připravené zdravé a vyvážené sendviče, aby se zabránilo náročné, takže když předjet chuť k jídlu. Přestat Kouřit pro vaše srdce cigaretový Kouř obsahuje mnoho škodlivých materiálů. Mezi jednu z nejvíce nebezpečné z nich je oxid uhelnatý, který je spojen s poskytovatelem služeb kyslíku v krvi-hemoglobin – stejně jako omezuje na stanovení dostatek kyslíku do tkání.

Fyzická aktivita je zásadní pro wellness centru

Cholesterolu a zdravé srdcePodle lékařů, každý člověk chce zachovat zdraví a wellness, potřebujete alespoň 30 minut rozumně rozsáhlé cvičení, v ideálním případě po celé dny v týdnu. Cvičení a sportovní aktivity, trvalé ekvivalentní pružnost kapilár. Nejjednodušší způsob, jak zvýšit úroveň fyzické aktivity je zařazení pohybu do každodenního života. Stejně jako center, jako je plavání, jízda na Kole, rychlá chůze a běh jsou ty formy pohybu, že srdce má obzvláště rád. Umožňují sílu, kontrolu, zajistit efektivní využití kyslíku a je také velmi užitečné pro srdce, plíce, jakož i kardiovaskulární systém. Pokud nemáte čas na pravidelné cvičení, pokus, aby co nejvíce z jakékoliv šance na procházku.

Zaparkujte od místa práce, vystupte z o zastávku dříve v den, s největší pravděpodobností na blízko-do obchodu, aby získat noviny. Vždy můžete začlenit společnost s radostí, zatímco přemýšlel o cvičení jako možnost k setkání s přáteli. Pravidelně kontrolovat cholesterol Cholesterol hraje klíčovou roli v den-to-day fungování našeho těla. Typy povrchy stěn buněk, které jsou využity pro správné fungování našeho trávicího systému, pomáhá v rozvoji požadovaných chemických látek, jako je vitamin D je rovněž na starosti syntézu některých hormonů. Příliš mnoho cholesterolu v krvi, nicméně, by mohlo negativně srdce zdraví a wellness. V krvi cholesterol je přítomen ve dvou hlavních typů: LDL („negativní“ cholesterol), stejně jako („velký“ cholesterolu).

Cholesterolu a zdravé srdce

Fyzická aktivita je zásadní proFrakce LDL je rychle zakotveny v stěnách tepen, zvyšuje riziko ischemické kardiovaskulární onemocnění a infarkt myokardu. Část HDL dodávky přenos cholesterolu z cévní stěny do jater, kde se provádí další úpravy. To je velmi důležité, aby v souladu s příslušnými podíly těchto 2 částí, snížení LDL a vysokou hladinu HDL. Rutinní výzkumná studie stupňů bude jistě vám umožní mít kontrolu nad těmito. Úzkost tvrzení, ne, že Úzkost je reakce na atmosféru. To může být uvedeno jako mentální, emocionální nebo fyziologické reakce na podněty, překážky, stejně jako nebezpečí, že se objeví v našem životě, a to jak v kanceláři i doma. Objevte snadný přístup k ovládání úzkosti a najít čas na výlet. Za prvé, vyhnout se stimulanty (plná káva, čaj, alkohol, cigarety).

Mějte na paměti, aby se během pracovního dne najít čas na zdravé stravování. Přestat dělat několik věcí najednou. Stavební práce v pořadí podle důležitosti, stejně jako pokus, aby plán v předstihu, takže každý malý věc, kterou na poslední chvíli. Naučte se, jak tvrdí,“ NE“ k práci navíc, a všechny Tyto požadavky. Ve chvílích napětí, zkuste základní dechová, protahovací cvičení, nebo záležitost na deset. V průběhu inhalace, stiskněte dolů na břiše, břicho sám opustí, stejně jako plic může dostat i více vzduchu. Poté výdech, počítat do pěti. Můžete provést toto cvičení několikrát za den u otevřeného okna. To bude určitě vám pomohou nejen k odpočinku, ale také zvážit okolnosti, z jiného úhlu pohledu.