Pravda, pokud jde o cukry

Na pozadí umělých sladidel, a také objekt. Některé z nich, jako například sacharinu a dostat na výpis je důležité, že jsou škodlivé pro naše tělo, protože změny spoušť kostky u experimentálních zvířat. A také další umělé sladidlo aspartam ve skutečnosti se ukázaly být méně škodlivé, a to rychle se ukázalo použití v boji s nadváhou. Takže, pokud se cukr je nejlepším řešením? Když aspartam vyšel, ho provázely obrovské naděje vedoucí přípravky pro hubnutí. To pochází ze spojení dvou částic fenylalanin, stejně jako kyseliny, stejně jako metylalkohol. Mnohokrát více sladký než cukr. Jedna porce aspartam, 2 lžičky cukru, stejně jako nabízí pouze 4 kalorie, a zbývající 2 lžíce cukru do 32 kalorií.

Nebo sladidla jsou zdravější?

Nebo sladidla jsou zdravějšíNa používání aspartamu v potravinách, ve skutečnosti, oficiálně přijali na začátku osmdesátých let, ale ve stejné době, výzkumníci naznačují, že vysoké dávky aspartamu příčina záchvatů, a také způsobují vyšší úroveň a neurotransmiterů v mysli spekulativní povolena. Malých dávkách aspartam není škodlivý, ale, například, wypijanie v mnoha on-nápoje slazené aspartam spolu s stravy s vysokým obsahem sacharidů a nízkým obsahem bílkovin vyvolala u některých lidí, přes postupné hromadění nežádoucích účinků, jako je zvracení, frustrace, náladu a nestability.

Mezitím, další studie neprokázaly výsledky, jako jsou tyto, stejně jako hladiny neurotransmiterů v hlavě, stejně jako akce na experimentálních zvířat, jde na nízkých a mírných dávkách aspartam není začít. Nevyhnutelně, na základě výsledků výzkumů prováděných v mnoha zdravotnických zařízeních, byl umístěn, že aspartam je v dávce (tj. 3,5 g na osobu předpokládaná 70 kg), když si stěžoval nebo dávku rozdělit, nezpůsobuje vedlejší účinky, a také množství bezpečnostních. Nicméně, není třeba, nemá pochyb o tom, že aspartam, stejně jako ostatní deriváty fenylalaninu nebezpečné pro lidi (dospělé i děti), s nemocemi metabolismu, tzv. fenyloketonurią.

Cukry ve stravě pro lidi s nadváhou

Cukry ve stravě pro lidi s nadváhouV posledních letech se spotřeba dietní nápoje slazené aspartam, aby se zvednout. Koncept je, že můžete konzumovat alkohol, sladké nápoje, a s radostí. 200 kalorií je mnohem méně, jsou tak atraktivní, že je těžké odolat, a to zejména proto, že to je omezení které vstupují do těla kalorií, může vést ke snížení tělesné hmotnosti. 10 kg v průběhu roku. I přes to, že problém obezity nejen zůstal, ale zvedl, ukázalo se, že to povzbudí k aktivitě, je mnohem více radikální, než použití slazení agenty. Některé klinické studie ukazují, že nápoje slazené aspartam zvýšení hladu, stejně jako vést ke zvýšení spotřeby potravinářských výrobků, a také, později, příliš mnoho, jejich použití může být jednou z příčin nadváhy.

Komunikační zařízení s tím, že není jasné, nicméně, zdá se mi, že je velmi sladký preference nápoje, podvědomě reakce organismu, zvyšuje chuť k jídlu. Pro toho, aby ji prostě brání tělo potřebuje určité množství kalorií, stejně jako množství cukru a nápoje slazené aspartamem požadavky nelíbí. V důsledku toho, zvyšuje chuť k jídlu a příjem kalorií použití. Takže otázka problémů s nadváhou ve stejném, nebo, možná lépe, když ti, kteří používají a nepoužívají cukr. Zdá se tedy, že aspartam může mít výsledek v zařízeních pro kontrolu tělesné hmotnosti. Vědci se domnívají, že mysl vytváří chemické změny, které mají vliv na zvýšený hlad, ale výsledky některých experimentů ukazují, že aspartam zvyšuje chuť k jídlu, ve větší míře, ve srovnání s cukrem.

Mýty a Pravdy o sladidlo

Mýty a Pravdy o sladidloJe uvedeno, že jako příklad, lidé, kteří se v lahodnou čokoládu, příjemný aspartam úroveň endorfinů výše, jsou ty, které spożywały lahodnou čokoládu, příjemný cukr. Zvýšení endorfinů vede ke zvýšení množství konzumovaných potravin, to nemůže být přeskočen, že výrobky, slazené aspartam zvýšit chuť k jídlu, má vliv na hladinu endorfinů v mozku. Zase další vědecké studie nepotvrdily výsledky aspartam na úroveň endorfinů, ale také chuť k jídlu, i když ne se ukázalo, že aspartam snižuje chuť k jídlu a pomáhá v boji s obezitou. Tak jen, co je pravda o aspartamie? Nejlepší způsoby, jak vysvětlit vedlejší účinky, že lidé si stěžují, spożywające potraviny a nápoje, slazené aspartam?

Je třeba zdůraznit, že nevolnost a zvracení a bolest hlavy může mít celou řadu jiných důvodů, než je užívání produktů, aspartam. Nicméně, v té době jako sklad, výsledky studie nejsou konečné, samozřejmě, neměli byste používat aspartam během těhotenství, aby mládež, stejně jako pro použití v případě vzniku podezření, že se vytváří vedlejší účinky. A také ji používat s rozmyslem, vzhledem k tomu, kolik obsahují ho jíst naše zboží. Nicméně boj s nadváhou může někdy alkohol słodzony aspartam, uznávajíce, že, pravděpodobně, určitě nepomůže v hubnutí.